شنژن RYDBATT Electronics Co., Ltd. یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو باتری لیتیومی 72v 50ah 3600wh lfp با دشارژ مداوم 100a در چین است. به خرید باتری های مورد تایید CE در انبار و دریافت نمونه رایگان از کارخانه ما خوش آمدید. تمام محصولات سفارشی با کیفیت بالا و قیمت پایین هستند.
انرژی نامی (اسمی)
حداکثر تخلیه مداوم
پیکربندی سلول
وزن بسته

باتری لیتیومی 72 ولت 50 آمپر ساعتی 3600 وات ساعت LFP با دشارژ مداوم 100 آمپر
2C پیوسته (100A ÷ 50Ah). این بسته به گونهای طراحی شده است که جریان نامی کامل را در امتداد طولانی - بالا رفتن از درجههای سرعت، حمل سوار و محموله بار - بهجای اینکه فقط به صورت ناگهانی ارائه کند.
چرا100A پیوستهخلاصه طراحی را تغییر می دهد
در اینجا تمایزی است که هنگام تطبیق باتری با موتور مهم است - و اینکه چرا مشخصات این بسته بر اساس آن ساخته شده است.
صخره نوردی پایدار
کاهش ولتاژ تحت بار چیزی است که باعث می شود موتورسیکلت برقی روی تپه احساس ضعف کند. یک بسته 2C ولتاژ خود را حفظ می کند، بنابراین برق دقیقاً زمانی که به آن نیاز دارید در دسترس می ماند.
2C پیوسته
سواری با بار
رایدر پلاس محموله به اضافه موتور و کنترلر سنگین تر دقیقاً موردی است که یک پک 50 آمپر گرم می شود و گاز می گیرد. 100A پایدار آن سقف را حذف می کند.
100A پایدار
فضای سر کنترلر
یک بسته پیوسته 100 آمپری به طراح کنترل کننده شما فضایی را می دهد تا سیستم را بر اساس تقاضای واقعی موتور به جای باتری محدود کند.
7.2 کیلووات تئوری
3600 وات ساعت در 28 کیلوگرم،قبل از اینکه بپرسی خطاب شد
28 کیلوگرم سنگین تر از بسته های کوچکتر در این محدوده است، و ارزش آن را دارد که مستقیماً به جای منتظر ماندن برای سؤال، پرداخته شود.
3600Wh
انرژی رتبه بندی شده
72 ولت × 50 آمپر ساعت
28.0kg
وزن بسته
اندازه گیری شد
≈129Wh/kg
تراکم بسته بندی
3600Wh ÷ 28kg
≈157Wh
انرژی هر سلول
سلول 3600Wh ÷ 23
دو انتخاب طراحی با ارزشدرک کردن
01
شارژ نیمی از میزان تخلیه است - طبق طراحی
حداکثر شارژ مداوم 50 آمپر در برابر تخلیه مداوم 100 آمپر است. این عدم تقارن عمدی است. ترکیبات تنش را با گرما شارژ کنید و گرما تسریع کننده اصلی تخریب سلول است. شارژ با نصف سرعت تخلیه، دمای سلول را به خوبی در باند راحت خود نگه می دارد.
50Ah ÷ 50A ÷ 0.92 ≈ 1.1h حجم
02
23S1P - تک موازی یک انتخاب عمدی است
23S ولتاژ را تنظیم می کند (23 × 3.2 ولت ≈ 73.6 ولت اسمی). 1P به معنای یک سلول در هر موقعیت سری است، بنابراین هر آمپر از یک سلول واحد جریان می یابد. این امر انتخاب سلول و تعادل را حیاتی می کند - از این رو سلول های با نرخ بالا با BMS متعادل کننده فعال.
در مجموع 23 سلول
03
شیمی LFP در یک بسته جریان بالا
سلول ها لیتیوم فسفات آهن هستند که در اینجا برای تخلیه با سرعت بالا مشخص شده است. کاتد LFP در دمای بالا اکسیژن آزاد نمی کند - مکانیسمی که در پس فرار حرارتی لیتیوم وجود دارد - و کلاس عمر چرخه آن بسیار بالاتر از اسید سرب قرار دارد.
شارژ 0 تا 55 درجه

اندازه این باتری در مقابلموتور شما
هر عدد زیر حسابی است که می توانید بررسی کنید. هیچ تخمینی در درون آنها پنهان نیست.
C-RATE پیوسته
100A ÷ 50Ah
C-RATE شارژ کنید
50A ÷ 50Ah
انرژی
72 ولت در 50 آمپر ساعت
قدرت نظری
72V x 100A

موتور خشنراهنمایی
یک نقطه شروع به جای یک وعده. حداکثر قدرت موتور به تنهایی سازگاری را تعیین نمی کند - محدودیت فعلی و چرخه وظیفه کنترل کننده شما نیز مهم است.
هاب با قدرت متوسط یا درایو متوسط
3 کیلو وات - 5 کیلو وات
سواری راحت و پایدار. این جایی است که اکثر پلتفرمهای ۷۲ ولتی قرار دارند و پک حاشیه زیادی دارد.
عملکرد وسط درایو
5 کیلو وات - 8 کیلو وات
خوب، با فضای سر واقعی برای بالا رفتن و بارگذاری. امتیاز پیوسته 2C چیزی است که باعث می شود این کلاس بدون گاز کار کند.
کلاس آفرود پرقدرت
10 کیلو وات و بالاتر
مناسب برای انفجارهای کوتاه؛ قبل از مشخص کردن، محدودیت های کنترل کننده و چرخه وظیفه را با ما تأیید کنید.
نظارت بیشتر در مورد الفبسته 100A
CAN / RS485 / GPS
وضعیت شارژ، جریان، ولتاژ سلول و دمای در معرض کنترل کننده خودرو. در بستهای که واقعاً 100 آمپر را به طور مداوم ارائه میکند، جریان بالا پایدار سختترین شرایط عملیاتی است - دید در سطح سلول به این معناست که چگونه عدم تعادل قبل از اینکه خراب شود، گرفتار میشود.
CAN · RS485 · GPS
محفظه فلزی مهر و موم شده IP67
ضد گرد و غبار و محافظت شده در برابر غوطه ور شدن موقت، در محفظه فلزی مهر و موم شده بدون الکترولیت برای پر کردن و بدون نگهداری آبیاری. بدون نیاز به تعمیر و نگهداری بر اساس طراحی.
IP67
صداقت در هوای سرد
برای تخلیه تا -20 درجه رتبه بندی شده است، بنابراین کار خواهد کرد - اما ظرفیت موجود در -20 درجه از نظر مادی کمتر است و محدوده زمستان کوتاهتر خواهد بود. سرما به جای آسیب رساندن به سلول ها، ظرفیت را به طور موقت کاهش می دهد. شارژ زیر 0 درجه باید کاهش یابد یا متوقف شود.
دبی 20 تا 60 درجه
محدوده تخمینی درچهار چرخه وظیفه
در 3600Wh اسمی. گسترش زیر مبهم نیست - تفاوت بین کروز یک جاده صاف و حمل بار به بالای تپه ها با سرعت است.
| سبک سواری | Wh در هر کیلومتر | محدوده تخمینی | استفاده معمولی |
|---|---|---|---|
| شهری سبک، زمین ملایم | 35 وات بر کیلومتر | ≈ 103 کیلومتر | رفت و آمد شهری مسطح |
| سواری مختلط با مقداری شتاب | 50 وات بر کیلومتر | ≈ 72 کیلومتر | رفت و آمد روزانه با زمین های مختلط |
| باردار یا تپه ای | 70 وات بر کیلومتر | ≈ 51 کیلومتر | کار تحویل بار، مسیرهای روستایی |
| تهاجمی، سرعت بالا | 90 وات بر کیلومتر | ≈ 40 کیلومتر | سواری با عملکرد، شتاب مکرر سخت |
برد واقعی همچنین به جرم سوار و بار، باد، فرکانس توقف-شروع، زمین، فشار تایر، دما و میزان ظرفیتی که BMS برای محافظت از سلولها ذخیره میکند، بستگی دارد. با این جدول به عنوان یک ورودی برنامه ریزی رفتار کنید، نه یک تضمین.
سلول های کمتر، بزرگتر برایهمان 3600 وات ساعت
| پیامد 23S1P | در عمل به چه معناست | چگونه آن را اداره کنیم |
|---|---|---|
| جریان روی یک سلول متمرکز می شود | هر آمپر از یک سلول در آن موقعیت سری عبور می کند، بنابراین هر سلول باید 100A کامل را کنترل کند. | انتخاب سلول با نرخ بالا |
| تطبیق سلول اهمیت بیشتری دارد | سلول دومی برای اشتراکگذاری وجود ندارد، بنابراین یک سلول با عملکرد ضعیف، بسته را میکشد | گزارش تطبیق سلول های دسته ای |
| نظارت ساده می شود | یک سلول برای ردیابی در هر موقعیت سری به معنای سیگنال BMS تمیزتر و دقت اندازه گیری بهتر است | BMS متعادل کننده فعال |
| چگالی انرژی بهبود می یابد | سلول های کمتر به معنای حجم کمتر بدنه و مقاومت اتصال کمتر برای همان 3600Wh است | ≈129Wh/kg در سطح بسته |
| رفتار حرارتی بهبود می یابد | سلول های کمتر به معنای منابع گرمای داخلی کمتر در واحد ظرفیت است | بدنه فلزی، IP67 |
کجا اینباتری 72 ولت 50 آمپراستفاده می شود
هر عدد زیر حسابی است که می توانید بررسی کنید. هیچ تخمینی در درون آنها پنهان نیست
موتورسیکلت های برقی پرقدرت
پلتفرمهای میاندرایو که در آنها جریان پایدار بیشتر از اوج خبر مهم است. رتبهبندی پیوسته 100A به جای انصراف، قدرت را روی نمرات نگه میدارد.
تحویل بار و محموله
Rider plus محموله دقیقاً چرخه کاری است که در آن یک بسته 50A گرم می شود و دریچه گاز می گیرد. 3600Wh یک شیفت کاری کامل را پوشش می دهد.
سه چرخه برقی
3600Wh متناسب با چرخه های کاری معمولی سه چرخ با حاشیه است و 100A پیوسته با بارهای درایو سنگین تری که روی باتری قرار می دهند مناسب است.
خودروهای تجاری سبک
چهار چرخ های کم سرعت و وسایل نقلیه کاربردی در کلاس 72 ولت از جریان پایدار به جای قابلیت اوج بهره می برند.
تعویض باتری و اجاره ناوگان
گزارش CAN / RS485 به اپراتور مبادله اجازه می دهد تا قبل از جمع آوری بسته، وضعیت شارژ را بخواند و دوچرخه سواری غیر ضروری را کاهش دهد.
ذخیره سازی ثابت 72 ولت
23S1P LFP ذخیره سازی 72 ولت را ارائه می دهد که در آن مشخصات ایمنی و عمر سرویس بیشتر از وزن اهمیت دارد.
RYDM7250 مشخصات کامل
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| مدل | RYDM7250 |
| شیمی سلولی | LFP (LiFePO4، لیتیوم فسفات آهن) |
| پیکربندی | 23S1P |
| ولتاژ اسمی | 72V |
| ظرفیت اسمی | 50Ah |
| انرژی رتبه بندی شده | 3600Wh (اسمی) / 3680Wh با شارژ کامل |
| ولتاژ کاری | 72V |
| حداکثر جریان تخلیه مداوم | 100A |
| حداکثر جریان شارژ مداوم | 50A |
| جریان تخلیه اوج | قابل تنظیم در هر برنامه - با ما تماس بگیرید |
| چرخه زندگی | وابسته به شرایط؛ منحنی تست در صورت درخواست ارائه می شود |
| دمای شارژ | 0 تا 55 درجه |
| دمای تخلیه | -20 تا 60 درجه |
| رتبه بندی IP | IP67 |
| وزن | 28.0kg |
| ابعاد (L×W×H، mm) | 230 × 170 × 345 |
| ارتباط | CAN / RS485 / GPS |
| نوع سلول | سلول های LFP درجه A |
| محوطه | محفظه فلزی |
| گواهینامه ها | CE / UN38.3; UL در صورت درخواست پروژه در دسترس است |
گواهینامه ها وتست قبل از ارسال
CE
انطباق CE
برای این پلت فرم باتری موجود است.
سازمان ملل متحد
38.3
تست حمل و نقل
اسناد آزمایش حمل و نقل برای حمل و نقل باتری لیتیومی.
UL
UL در صورت درخواست
در صورت درخواست پروژه موجود است. شماره گواهی ارائه شده در هر مدل و سفارش.
بسته اسناد در صورت درخواست موجود است
برگه داده با منحنیهای تخلیه · گزارش چرخه عمر در برابر عمق تخلیه و دمای شما · گزارش تطبیق سلول (به ویژه مربوط به این پیکربندی تک موازی، جایی که هر آمپر از یک سلول در هر موقعیت سری عبور میکند) · خلاصه آزمایش UN38.3 · راهنمای کاربر برای سیستم عامل BMS خاص ارائه شده. هر بسته قبل از ارسال تست عملکرد می شود: ظرفیت، ولتاژ، آستانه های حفاظتی و دست دادن ارتباطی.
OEM / ODM
سفارشی کردنبسته باتری LFPبرای برنامه شما
قالب سلولی و ابعاد بسته
قابل تنظیم در یک پاکت امن؛ 230 × 170 × 345 میلی متر ساخت استاندارد فعلی است.
پیکربندی جریان پیوسته
محدودیتهای جریان تخلیه و شارژ متناسب با موتور و کنترلکننده شما تنظیم شده است.
استراتژی BMS
متعادل کننده فعال، با آستانه های قطع، رفتار خواب/بیداری، و حفاظت از دما که در چرخه کاری شما تنظیم شده است.
ارتباط
نگاشت پروتکل CAN و RS485 به کنترلر یا کابینت تعویض. GPS از راه دور اختیاری است.
حداکثر پیکربندی جریان
اوج جریان کوتاه مدت تعریف شده در هر برنامه.
ترمینال، برچسب خصوصی و شارژر
طرح اتصال قابل تنظیم. محفظه و کتابچه راهنمای نام تجاری شما؛ شارژر LFP همسان برای مطابقت عرضه شده است.
بسته باتری LFPستون فقرات با کیفیت
Shenzhen RYDBATT Electronics Co., Ltd. (دفتر مرکزی) و Huizhou RYDBATT New Energy Co., Ltd. (کارخانه Huizhou).
مجمع داخلی
مونتاژ بسته با تطبیق سلول و ادغام BMS تحت یک سیستم کیفیت.
100٪ عملکرد تست شده است
ظرفیت، ولتاژ، آستانه های حفاظتی، و دست دادن ارتباطی قبل از ارسال تایید شده است.
قابلیت ردیابی دسته ای
تعداد سلول، تاریخ مونتاژ، و سابقه آزمایش به هر شماره سریال مرتبط است.
اسناد صادرات
اسنادی که برای بازارهای مقصد اتحادیه اروپا، بریتانیا، ایالات متحده و دیگر کشورها انجام می شود.
سوالات متداول

01. تخلیه مداوم 100 آمپر برای باتری 72 ولت 50 آمپر به چه معناست؟
02. باتری 72 ولت 50 آمپر ساعت از چه قدرت موتوری پشتیبانی می کند؟
03. باتری 72 ولت 50 آمپر ساعت 3600 وات ساعت چقدر طول می کشد تا شارژ شود؟
04. تفاوت بین 100A مداوم و پیک تخلیه چیست؟
05. وزن یک باتری لیتیومی 72 ولتی 50 آمپر ساعتی چقدر است؟
06. آیا 23S1P همان 23S2P است؟
تگ های محبوب: باتری لیتیومی 72v 50ah 3600wh lfp با دشارژ مداوم 100a، باتری لیتیومی 72v 50ah 3600wh lfp با تخلیه مداوم 100a تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه, 48V 15 6AH چگالی انرژی بالا, قیمت باتری 4kW لیتیوم یون, بسته باتری لیتیوم 5 ولت, باتری دوچرخه برقی, باتری دوچرخه برقی 46 8V, باتری اکسید لیتیوم تیتانیوم


